Mareš a Sionko měli stejné začátky: nikdo jim nevěřil

27. června 2008 v 12:24 |  Leoš Mareš v tisku
26. června 2008 16:12 Leoš Mareš a Libor Sionko mají stejné vzpomínky na profesní začátky: nikdo jim nevěřil. Zatímco moderátorovi se vysmáli v televizi, fotbalistovi podlamovali sebevědomí větou, že nemá talent

"Když jsem se jako pětiletý hlásil do fotbalového oddílu, řekli mi, že nemám pro fotbal talent," vzpomíná hráč, který na letošním fotbalovém šampionátu patřil k největším hvězdám. O moc lepší vzpomínky nemá ani Mareš. "Když jsem to před osmi lety zkoušel na Nově, vysmáli se mi a doporučili mi, ať se něco naučím. Chtěli mě maximálně do nočního teleshoppingu," směje se dnes už nejlépe placený moderátor v Česku.
Pánové vzpomínali na nedávné události na charitativní akci Gillette Champions, během níž předali 752 fotbalových míčů budoucím hvězdám, tedy dětem z prvoligových mládežnických týmů a dětských domovů, které soutěží v rámci poháru Dětský domov Cup.

Slavnostní události se měl zúčastnit i další reprezentant Martin Fenin. Organizátoři ale nakonec změnili názor. Může za to fakt, že se fotbalista dostal dva dny před akcí ještě s dalšími spoluhráči, mezi kterými byl třeba Radoslav Kováč, do rvačky s náhodným kolemjdoucím. - Více se o celé události dozvíte zde
"Udělali jsme to vzhledem k tomu, co se stalo. Ale podrobnosti neznáme, takže to ani nemůžeme komentovat," řekl Ivan Krejčí, ředitel české pobočky Gillette.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bohunka Bohunka | Web | 27. června 2008 v 12:28 | Reagovat

jj super blogís

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama