Mareš kápnul božskou. Bere 30 milionů ročně!

27. června 2008 v 11:59 |  Leoš Mareš v tisku
Mladistvý vzhled a pohotové reakce. Především tyto faktory drží moderátora Mareše na špici, co se příjmů týká. Podle dostupných čísel tak přeskočil Bílou, Vondráčkovou i Gotta.

Leoš Mareš se dlouhodobě udržuje na výsluní popularity, ale také příjmů. Během jednoho večera je schopen vydělat několik stovek tisíc. Na druhé straně je tu však opuštěná přítelkyně a matka jeho dítěte. Kromě toho, že má Mareš vysoké příjmy, je také často v hledáčku bulvárních novinářů. Ještě nyní má většina národa v živé paměti podivnou kauzu s prostitutkou (Více ZDE).
Jak se ukazuje, zřejmě šlo o kalkul na podporu i tak dost stagnujícího X Factoru. Kdo by čekal konec nabídek, ten se plete. "Kšeftů mi ještě přibylo," prozradil sám Mareš, o něhož se například uplynulý víkend v teplickém klubu doslova a do písmene porvaly fanynky. Marešovy příjmy ve výši třiceti milionů ročně podle námi oslovených odborníků mohou ještě růst. "Nemá konkurenci. Jeden čas mu šlapal na paty Libor Bouček, ale ten se po konci VV ztratil a od té doby není vidět." Foto: Korzo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama