Skandál s prostitutkou Marešovi neuškodil, děti ho stále milují

26. června 2008 v 16:09 |  Leoš Mareš v tisku
23. června 2008 15:18
Další ročník Jetix Kids Awards 2008 už zná své vítěze. V dětské anketě vyhrál na plné čáře Karel Gott, který si odnesl nejprestižnější ocenění - Osobnost roku. Ceny se dočkal i Leoš Mareš, který celou akci moderoval.

Moderátor své malé fanoušky díky nedávnému skandálu s nahými fotografiemi zřejmě neztratil, naopak neustále byl v centru jejich pozornosti a hrdě si převzal cenu v kategorii Nejoblíbenější televizní moderátor.
Sámer Issa a Ewa Farna patří mezi zpěváky, kteří si pro tento rok získali dětská srdce a zvítězili v kategorii Nejoblíbenější zpěvák a zpěvačka. Ewa Farna dokonce porazila takové hvězdy jako Lucii Bílou nebo Lucii Vondráčkovou. Sámer za sebou nechal například Petra Koláře, ale i Karla Gotta. Ten ale nemusel truchlit, odnesl si totiž nejprestižnější cenu - Osobnost roku.
"Mít úspěch u dětí, to je základ. Je to oslovení nové generace, která nezná lichotky a přetvářku. Děti řeknou buď ano, ten se mi líbí, a nebo naopak ne, ten se mi nelíbí. Je to u nich instinktivní záležitost. Pro mě je nominace od dětí dokonce ve dvou kategoriích a první místo v jedné z nich velkým vyznamenáním," řekl Karel Gott.
V anketě, kterou už počtvrté uspořádala dětská kabelová televize Jetix, dosáhla v kategorii Nejoblíbenější skupina na stupínek nejvyšší kapela Chinaski. Pro cenu si přišla i herečka Dana Morávková, která prohlásila: "Ceny si moc vážím, protože hlasování dětí je to nejupřímnější, které může být."
Nejoblíbenější televizní moderátor
  1. Leoš Mareš (9310 hlasů)
  2. Lucie Borhyová (8260 hlasů)
  3. Libor bouček (7028 hlasů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama