Marešova rozlučka: Děvky a sex v akváriu? Známe pravdu!

29. července 2008 v 16:25 | Kika |  Leoš Mareš v tisku
Úterý 29.7. 2008, 15:00
Před několika dny se v médiích objevily zaručené informace z rozlučky moderátora Leoše Mareše. Těsně předtím, než zazněly svatební zvony, si měl Mareš a jeho přátelé užívat s několika prostitutkami zábavu, která se zvrhla v regulérní swingers party. Super.cz získal exkluzivní informace a rozhodl se uvést věci na pravou míru.

V areálu Vila Botanica se měla odehrávat rozlučka moderátora Leoše Mareše, který si dva dny nato bral za ženu dlouholetou přítelkyni Moniku Poslušnou. Do médií pronikly detailní zprávy o tom, co se všechno osudný večer odehrálo. Mezi nejbližšími přáteli Mareše, jako jsou kolegové Patrik Hezucký a Libor Bouček, měli být i vysoce postavení podnikatelé a večírkový král Sagvan Tofi.

Ještě před začátkem bujaré party se o naprosté soukromí měla postarat bezpečnostní agentura, která měla zajistit, aby na místo činu nepronikla ani myš. Jako na každé správné pánské rozlučce ani na té Leošově nemohly chybět luxusní společnice. Moderátor si jich měl objednat hned osm a vysázet za ně téměř padesát tisíc. Ty pak mužské osazenstvo natolik nažhavily, že během večera došlo i na soulož u akvária.

Vrcholem všeho bylo přesvědčení jednoho zdroje, který si byl stoprocentně jistý, že jednou z objednaných dívek byla Zuzana Belohorcová. Super.cz se podařilo získat stoprocentní svědectví, jak to onen osudný večer doopravdy bylo. "Byla to klasická chlapská rozlučka se svobodou, žádní bodyguardi, nic extrémního. Přijely tři striptérky, odvedly svou práci a zase odjely," prozradil Super.cz jeden z účastníků akce. "Nevím, jak přišli na to, že tam byl Sagvan Tofi. Nejvíc mě baví jeho odpověď: I kdybych tam byl, tak nic neřeknu," směje se náš zdroj.

Dřívější večírkový král a známý pražský pařmen má už svá zlatá léta za sebou, a tak je jistě potěšen, že mu v bulvárním deníku, jenž se kauzou zabývá, věnovali prostor na titulní straně. Jak se v jedné jeho písni zpívá "Touhy prchavý jsou...."

Po ataku dráždivých slečen už to údajně někteří pánové nevydrželi a souložili rovnou v prostorách restaurace. "Přesně tak, v akváriu byly místo neonek mořské panny a Sagvan s nima," nešetři ironií zdroj a dodává: "Je smutné, že když někdo u kafe vyprávěl, že tam byly striptérky, hned si vzpomněli na Zuzku Belohorcovou."

Ta se samozřejmě bránila tím, že musí mít dvojnici. Přesto je jasné, že takovéhle asociace na renomé slovenské blondýnce nepřidají. (yas) //
Leoši, uletěly ti včely?
Hrdá nevěsta ukazuje snubní prsten.
Leoš Mareš si vyhodil z kopýtka a ví to o něm celá republika. Leoši, stojím při tobě! Hrdá nevěsta ukazuje snubní prsten. Leoši, uletěly ti včely?
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iwyka = SBéčko ♥ Iwyka = SBéčko ♥ | Web | 29. července 2008 v 18:01 | Reagovat

no sila todle sem cetla na seznamu..::D:D:D:)

2 Iwyka = SBéčko ♥ Iwyka = SBéčko ♥ | Web | 29. července 2008 v 18:03 | Reagovat

jo a precti si aktualni clanek u me a napis koment pokud chcees byt stale me Sb..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama