Marešova rozlučka se svobodou: Děvky, chlast, bitka!

26. července 2008 v 15:13 | Kika |  Leoš Mareš v tisku
Pátek 25.7. 2008, 11:00
Deník Blesk! získal exkluzivní informace o tom, jak se moderátor Leoš Mareš loučil se svobodou. Nechyběly prý luxusní společnice, množství alkoholu a dokonce i rvačka!

V areálu Vily Botanica se konala Marešova rozlučka. Akce se mělo kromě přátel zúčastnit i několik lidí z podnikatelské sféry. Mezi muži, kteří měli společnosti krasavic využít a poté se porvat mezi sebou, měli být Patrik Hezucký, Libor Bouček a Sagvan Tofi. "I kdybych tam byl, nic neřeknu," zareagoval zaskočený Tofi. Noviny dokonce vyzývají všechny, kteří mají jakékoliv další informace o rozlučce, aby si je nenechali pro sebe.

Rychlé šípy také držely spolu. Kdyby se ženil Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka, také by před Bleskem mlžili. Deníku by se ale určitě ozvali zákeřníci z Bratrstva kočičí pracky a jako odměnu by dostali návod, jak otevřít ježka v kleci.

Agáta Hanychová má dalšího psa. Za 4000 korun si koupila dvouměsíční fenku pražského krysaříka jménem Vivian. "Je to možná už můj třináctý pes," krčila před Bleskem rameny modelka. Protože zvířata v její těsné blízkosti záhadně mizí, dohaduje se deník, jak skončí tento drobek.

Možná je Agáta opravdu mimozemšťan a zvířata tajně unáší svou vesmírnou raketou ke zkoumání života na planetě Zemi. Fanoušci nebojte, další Star Trek bude.

Deník Aha! informuje o Anetě Langerové, která v rámci své koncertní šňůry zpívá na Slovensku. "Vůbec nevím, co od toho mám čekat. V Česku jsem zvyklá, že lidi mé písničky už znají. Na Slovensku je budu muset víc rozžhavit," říká zpěvačka.

Anetko, máme pro tebe radu. Rychle přelož Vodu živou do jazyka našich sousedů a na závěr dej Krídla motýlí.

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová se konečně vrátili z Dubaje. Na letišti je vyzvedl kontroverzní podnikatel Jiří "Monti" Horák. "Je to manažer s pověstí 'dokáže nemožné do tří minut'. Má dobré společenské a politické kontakty," píše se v Aha! o Pomejeho novém řidiči na oficiálních stránkách kapely Walda Gang, kterou Horák podporuje.

Je známo, že Jirka si vždycky uměl své spolupracovníky "vybrat" a několikrát v životě se mu to už vymstilo. O Jirku se ale nebojte, on je v tom totiž vždycky nevinně. To oni...

Šíp zjistil, že modelka Jana Doleželová jede v létě překvapivě do hor. "Mám už moře po krk. Odjíždíme se drápat do Tater a užívat si do Piešťan," řekla modelka.

Doufejme, že si Janička pořádně obrousí drápky, aby se jí na turistické túře nezasekly do místních skalisek.

Miss Fischerová se rozešla s přítelem. "Lukáš je báječný kluk, jen je mladší a netouží po rodině jako já, což byl jeden z důvodů, proč jsme se rozešli," řekla Šípu Česká vicemiss.

Jakmile tato zpráva obletí český šoubyznys, mlsní kocouři budou jistě přicházet s nabídkou kvalitního sexu a slibovat hory i doly. Nejlépe ty uhelné...(yas)
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 35, formatId: 20, url: new String(window.location.href), cborder: 'A4A4A4', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: 'F20000', ctext: '000000', curl: '606060', simg: 0 }); //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie Bonello Angie Bonello | E-mail | Web | 12. září 2010 v 15:19 | Reagovat

To musíš vidět http://bit.ly/bLyH5t facebook trapasy

2 Tim Tim | 8. února 2016 v 9:10 | Reagovat

Oblečení, doplňky a dekorace pro rozlučku se svobodou:

http://www.karnevalove-kostymy.sk/?s=1&c=261/rozlucka-so-slobodou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama