Prosinec 2008

Manželky Mareše a Bendeho ukázaly pupky!

15. prosince 2008 v 15:57 | Kika |  Leoš Mareš v tisku
Leoš Mareš s těhotnou manželkou Monikou.
Leoš Mareš s těhotnou manželkou Monikou.
bende
Dnes 14:00
Vzdouvající se bříška na slavnostní galavečer ve Státní opeře přišly ukázat těhotné manželky Monika moderátora Leoše Mareše (32) a Zuzana zpěváka Petra Bendeho (30).

Reklama:


"Zuzka je v šestém měsíci a oba si těhotenství moc užíváme. Už víme, co to bude, ale rozhodli jsme se, že to neřekneme. Chceme naše rodiče překvapit," řekl Super.cz Petr, který si Zuzanu po dvou letech známosti vzal za ženu letos v červenci na hrázi Konventního rybníka na Velehradě.

Zuzka, která ještě před několika měsíci byla blondýnka s mikádem, je dnes na krátko ostříhanou brunetkou. "Změna přišla asi s miminkem. Najednou jsem už nechtěla být blondýnou," míní nastávající maminka, která s rockerem žije střídavě na Moravě nebo v Praze.

"Určitě se časem usadíme a postavíme hezký domek," plánuje Bende.

Zatímco Zuzana si na sebe oblékla černou dlouhou róbu bez ramínek, Monika své bříško ukázala ve sněhobílých šatech s vlečkou.

Podle nadšeného pózování to vypadalo, že chce paní Marešová všem své těhotenství ukázat. Pýchou se dmul i Leoš, který přímo na pódiu zavtipkoval, že má teď doma magické osmičky a moc si to užívá.

Podle našeho zdroje je Monika v pátém měsíci a měla by to být holčička. Leoš si Moniku vzal rovněž letos v červenci, ale na zámku Jemniště, a na honosně svatbě nechyběl jejich tříletý syn Jakub. (mr)