Leoš Mareš: Definitivní rozchod s manželkou!

20. února 2010 v 21:21 | Kika |  Leoš Mareš v tisku

Moderátor Leoš Mareš (33) potvrdil rozchod s manželkou Monikou (34). Podle manželky se rozvádějí kvůli Marešově milence!Píše o tom dnešní vydání deníku Blesk. To přináší exkluzivní vyjádření nejlépe placeného spíkra: "S Monikou jsme se dohodli na odluce. Na nějaký čas se rozcházíme," řekl Mareš Blesku.

Zároveň odmítl, že by za jejich rozhodnutím stála třetí osoba. "Nikdy bych neopustil ženu a děti kvůli někomu třetímu. Je to naše rozhodnutí," sdělil Leoš. Už dlouho se totiž spekuluje o tom, že Mareš manželku opouští kvůli své "oficiální milence" Gabriele Dvořákové z Českých Budějovic.

Jeho manželka však říká něco jiného! Deník Aha! dnes přináší velmi otevřený rozhovor s rozhořčenou Monikou, která si rozhodně nebrala servítky. "Důvodem je slečna Gabriela Dvořáková, která se nám už několik měsíců cpe do našeho vztahu a já už toho mám plné zuby," řekla Monika, která zároveň novinářům potvrdila, že Gábina je skutečně Leošovou milenkou od prosince 2008.

Se svou sokyní se prý Monika nikdy nesetkala. "Doufám, že se nikdy nesetkáme. To bych se totiž asi neudržela," řekla podváděná žena deníku.

"Nejhorší je, když tvrdí, že není s Leošem jen kvůli penězům. Tomu nevěřím ani náhodou. Tvrdí, že se netahá se ženatými chlapy, ale co já vím, Leoš není první ženatý muž, kterého měla. Ona je rozvracečka ženatých chlapů a rodin," spílá Gábině Monika, která prý se svým manželem byla celou dobu jen a jen z čisté lásky. "Kdyby to bylo kvůli penězům, dávno bych ho kopla do zadku a shrábla prachy," řekla Monika.

Na dočasném rozchodu se prý manželé Marešovi dohodli na dovolené v Thajsku, kam moderátor odcestoval hned poté, co si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je dělat šéfredaktora bulvárního magazínu.

Zpráva, na kterou český bulvár dlouho čekal, je tedy venku a paparazziové se mohou pustit po stopách Marešových milenek. Budou teď mít žně? (john)

/* <![CDATA[ */ (function() { var hide = function() { var div1 = SZN.gEl("adCommercial"); var div2 = SZN.gEl("adCommMarketing"); if (!div1.innerHTML.match(/impress/) && !div2.innerHTML.match(/impress/)) { SZN.gEl("comm").style.display = "none"; } }; SZN.Events.addListener(window, "load", hide); })(); /* ]]> */
//<![CDATA[ var sklikOpt = { codeId: 298, formatId: 58, cborder: '000000', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'f20000', ctext: '000000', curl: 'f20000', simg: 0, font: 2, element: 'sklikContent' } //]]>
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Julie Julie | Web | 2. srpna 2010 v 13:53 | Reagovat

Leoš je sice vtipnej a pěkněj týpek, ale ty "pikanterie" z jeho života, to už je trochu moc!! viz třeba na: http://www.showbiz.cz/video/leos-mares/

2 BenyR BenyR | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:39 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama